Zadaj pytanie on-line
Menu
Strona głównaDEMOBILEKWIPUNEKSTABO harness
Facebook Messenger
Tłumacz Google
Cennik

HTML   CSV

STABO harness

999,00 zł

Producent: G.I
Kod: 1670-00-168-6064
Wysyłka: 24 godziny
Waga:1.50 kg
Sprawdź koszty wysyłki

Koszty dostawy tego produktu

MATERIAŁ:
ROZMIAR:
STAN PRODUKTU:

Ilość:komplet

Produkty z oznaczeniem G.I są pochodzenia wojskowego - ich pierwotnym odbiorcą były Siły Zbrojne USA - i cechują się znakomitą jakością wykonania, trwałością oraz funkcjonalnością.
Oryginalna, kontraktowa uprząż ewakuacyjna STABO (STAbilized BOdy) wprowadzona do użycia podczas wony w Wietnamie dzięki innwencji twórczej członków 5 SFGA, szczególnie sierażanta pierwszej klasy Clifforda L. Roberts'a. Uprząż została poddana wszechstronnym testom w 1969 roku w wyniku których w maju 1970 roku została zamówiona duża partia, ponad tysiąca sztuk, z przeznaczeniem dla żołnierzy formacji specjalnych. 8 lipca 1970 uprząż została oficjalnie wprowadzona do użytku w Siłach Zbrojnych USA. Do obecnych czasów system STABO jest z powodzeniem udoskonalany i używany co świadczy o prostej, starej prawdzie, że najprostsze rozwiązania są najbardziej skuteczne. Ciekawostką niech będzie fakt, że pierwsze uprzęże stworzone przez jej twórców pochodziły z przerobionych uprzęży spadochronowych. Oferowny asortyment pochodzi z lat 90tych.    

Dla tego produktu nie napisano jeszcze recenzji!

Napisz recenzję
...jest pusty

Wybierz walutę:
Powiadomienia

STABO harness

Akceptuję
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.